loading...

Vajza që kujdeset për babain e prekur nga Covid-19, flet Arta Jashari-soprano

2 Vizionari
CELE MAI POPULARE ARTICOLE !
loading...
Published
---
Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media.
---

Per me shume na ndiqni ne:

Facebook
Fii primul care comenteaza acest videoclip.